Інформаційна сторінка

Комунального закладу "Великобурлуцький   заклад дошкільної освіти 

(ясла-садок) «Сонечко» Великобурлуцької селищної ради

 

Кращий в селищі куточок

Обіймає наш садочок

Для синів і донечок назва його «Сонечко»

 

Наш садок – це дім, у якому на всіх дітей чекають не лише друзі, вихователі, а й веселі ігри, забави, цікаві екскурсії та чарівний світ казки. У нас діти вчаться гратися спільними іграшками, радіти кожному дню, зустрічати одне одного привітно, жити у злагоді, добрі, взаєморозумінні.

Перебування в нашому садочку допомагає дітям звикнути до нових обставин, дає їм можливість відчути себе особистістю, частинкою маленького колективу, навчитися співпрацювати з іншими дітьми, що в майбутньому допоможе їм без особливих психологічних проблем посісти належне місце у школі, а далі і в житті.

І не треба хвилюватися, що заняття в дитячому садку зроблять безтурботне дитинство не таким вже й безтурботним. Навпаки! Це відкриє дитині двері в країну Знань, зробить навчання цікавою і захоплюючою справою, яка ніколи не набридне, бо усі організовані форми роботи з дітьми - інтегровані, тобто взаємопов'язані та взаємопроникні.

Отже, чекаємо на Вас та Ваших малят!

Інформація про ДНЗ Див.тут

 

Повна назва

Великобурлуцький дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Сонечко» Великобурлуцької районної ради

Харківської області

Скорочена назва

Великобурлуцький ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко»

Тип ДНЗ                            

загального розвитку

Форма власності               

комунальна

Тип місцевості                  

міська

Поштова адреса

62602

Харківська область

Великобурлуцький район

смт. Великий Бурл

мкр.1 б.11

 

Завідувач

Носач Вікторія Іванівна 

Мова навчання

українська мова

Кількість персоналу

37

Кількість дітей

в ДНЗ 156 дітей

Кількість груп

7

Режим роботи

10,5 год.

Початок роботи-07.00

Закінчення роботи-17.30

Вихідні: субота, неділя

Телефони

5-45-08

Нормативна наповнюваність

160 місць

 

Головною метою дошкільного закладу є забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, створення сприятливих умов для особистісного становлення і творчої самореалізації кожної дитини, для її фізичного, розумового і духовного розвитку, формування її життєвої компетентності.

В закладі працює 37 працівників, з них 17 – педагогів. 13 педагогів мають вищу освіту, 4 середньо – спеціальну, із них мають: 3 педагоги 9 тарифний розряд, 2 – спеціаліст, 4 – спеціаліст ІІ  категорії, 1 – спеціаліст І категорії, 4 – спеціаліст вищої  категорії, 2-звання «старший вихователь».

Завідувач – Носач Вікторія Іванівна, освіта вища, спеціальність, вчитель початкових класів, працює в закладі з 1994року, з серпня 2005 року очолює роботу колективу дошкільного закладу «Сонечко».

Вихователь - методист  Кущова Тетяна Михайлівна – освіта вища, спеціальність,  викладач педагогіки та психології, вихователь,  категорія

«спеціаліст  вищої категорії», звання « старший вихователь», працює в закладі з 1993р., на посаді вихователя- методиста з 2002р.

Практичний психолог - Ворошило Віта Миколаївна – освіта вища, спеціальність, викладач педагогіки та психології, вихователь, категорія «спеціаліст 2 категорії», працює  в закладі з 2008р.

Музичний керівник -  Кисиленко Людмила Іванівна  – освіта середня спеціальна, спеціальність, вчитель співів і музики, вихователь, «7 т.р.», звання      « старший вихователь», працює в закладі з 2007р.

Інструктор з фізичної культури - Яковенич.Наталя Анатоліївна – освіта пед.клас, спеціальність,  вихователь,  « 7 т.р», працює  в закладі з 2002р.   

 Вихователі:

 1. Мулик Віта Володимирівна  - освіта вища, спеціальність, вчитель початкових класів, категорія « спеціаліст вищої категорії», працює в закладі з 2004р.
 2. Петухова Ірина Миколаївна – освіта вища, спеціальність, вихователь, організатор-методист, вчитель-логопед, категорія «спеціаліст вищої категорії», звання "старший вихователь", працює в закладі з 2002р. на посаді вихователя з 2008р.
 3. Істоміна Оксана Іванівна – освіта вища, спеціальність, організатор дошкільного виховання, вихователь, категорія « спеціаліст вищої  категорії», працює в закладі з 2009р.
 4. Кравченко Людмила Іванівна – освіта вища, спеціальність, вихователь, організатор дошкільного виховання,   категорія «вища», працює в закладі з 1987 - 2011р.,2018р.
 5. Магафурова Вікторія Вікторівна – освіта вища, спеціальність викладач дошкільної педагогіки та психології у вищих навчальних закладах,  категорія «спеціаліст ІІ категорії», працює в закладі з 2007р.
 6. Євдокимова Наталя Олександрівна – освіта вища, спеціальність вчитель початкових класів,  «12 т.р.», працює в закладі з 2009р.
 7. Алєксєєва Олена Дмитрівна – освіта вища, спеціальність, вихователь  дошкільного віку, вихователь логопедичних груп, категорія «спеціаліст ІІ категорії», працює в закладі з 2011р.
 8. Божко Ніна Андріївна – освіта середньо спеціальна, спеціальність  вчитель початкових класів, "9 т.р." , працює в закладі з 2005-2011р.,2017р.
 9. Шатохіна Надія Олександрівна – освіта середня спеціальна, спеціальність,  вихователь дітей дошкільного віку, «9 т.р.», працює а закладі з 2015р.
 10. Виродова Наталія Олександрівна -  освіта вища, спеціальність вчитель історії та географії,  « 9 т.р.», працює в закладі з 2015р.
 11. Канівець Наталія Миколаївна – освіта вища, спеціальність, організатор дошкільної освіти, вихователь, логопед; категорія «спеціаліст», працює в закладі з 2013р.
 12. Бреус Анна Сергіївна  – освіта вища, спеціальність соціальний педагог, « 11 т.р.», працює в закладі з 2016р.

 Атестований заклад в 2015 році. У дошкільному закладі функціонує 7 груп  загального розвитку (1 група раннього віку,2 групи молодшого віку, 2 групи середнього віку, 2 групи старшого віку). Виховується 156 дітей. Засновником є Великобурлуцька районна рада.

Історія ДНЗ Див. тут

 

 

 


 

Фотогалерея: Про нас